Balsam po goleniu Dzikus z Lasu 150ml
- Naturalny i wegański balsam po goleniu o męskim zapachu
- Ten balsam zapewni Twojej skórze ulgę, intensywne nawilżenie i regenerację. Jego lekka formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Dodatkowo balsam ochroni Twoją skórę pr
Pomoc w zakupie tel. 661 231 473 pn-sob (8:00 do 18:00) dzwoniąc podaj nazwę producenta i kod EAN produktu. Drogeria internetowa Pinali.pl oferuje wyłącznie oryginalne produkty. Kupując w naszym sklepie z kosmetykami online otrzymasz fabrycznie nowe np. perfumy damskie, wody toaletowe męskie, zestawy prezentowe dla kobiet i mężczyzn.
Naturalny i wegański balsam po goleniu o męskim zapachu
Ten balsam zapewni Twojej skórze ulgę, intensywne nawilżenie i regenerację. Jego lekka formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Dodatkowo balsam ochroni Twoją skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i podrażnieniami, a jego zapach doda Ci pewności siebie na cały dzień. Wszystko po to, abyś zawsze czuł się silny, pewny siebie i gotowy na nowe wyzwania!
Co znajdziesz się w środku?
W jego składzie znajdziesz olej z pestek winogron, który intensywnie nawilża i odżywia skórę, oraz pantenol, który skutecznie łagodzi podrażnienia. Dodatkowo zawiera ekstrakt z kory dębu, który wzmacnia skórę, a także ekstrakty z ostropestu plamistego i bazylii indyjskiej wspierające jej regenerację.
Nuty zapachowe:
Nuty głowy: bergamotka, czarna porzeczka, ananas, kwiat pomarańczy
Nuty serca: paczula, jaśmin, zioła
Nuty podstawy: mech dębowy, piżmo, ambra
Sposób użycia: Balsam wmasuj w skórę twarzy bezpośrednio po goleniu, omijając okolice oczu.
Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil, Isopropyl Myristate, Polyglyceryl-6 Stearate, Panthenol, Isoamyl Laurate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Quercus Petraea Bark Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Silybum Marianum Fruit Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Sodium Gluconate, Xanthan Gum, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Caesalpinia Spinosa Gum, Propanediol, Glycerin, Polyglyceryl-6 Behenate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Limonene.
1. W przypadku wystąpienia wysypki, obrzęków i swędzenia należy natychmiast przerwać stosowanie produktu i skonsultować się z lekarzem.
2. Unikaj stosowania na obszary skóry, gdzie znajdują rany lub uszkodzenia.
3. Po użyciu zawsze zamknij opakowanie.
4. Przechowuj produkt w miejscu niedostępnym dla dzieci.
5. W przypadku kontaktu z oczami, natychmiast przemyj je wodą.
6. Produkt przechowywać z dala od ognia i źródeł ciepła.