IBD - Hard Builder Gel LED/UV żel budujący Pink 56g
- Hard Builder Gel UV/LED to żel budujący od marki IBD. Żel charakteryzuje się wysoką jakością. Sprawdzi się jako produkt do pracy na formie oraz na tipsie. Tworzy trwały manicure. Dzięki niemu paznokcie są mocne i pełne blasku. Nie żółkną, a wraz z upływem
Proste zwroty do 30 dni
Darmowa dostawa od 150,00 zł
Paczkomaty odbierz o każdej porze
Zamówienia tel. 661 231 473 pn-sob (8:00 do 18:00) dzwoniąc podaj nazwę producenta i kod produktu znajdujący się pod opisem. Kupując w naszej drogerii online masz gwarację, że otrzymujesz w 100% oryginalny produkt.
Hard Builder Gel UV/LED to żel budujący od marki IBD. Żel charakteryzuje się wysoką jakością. Sprawdzi się jako produkt do pracy na formie oraz na tipsie. Tworzy trwały manicure. Dzięki niemu paznokcie są mocne i pełne blasku. Nie żółkną, a wraz z upływem czasu nie tracą połysku. Przy odpowiedniej aplikacji nie wymaga stosowania żelu nawierzchniowego.