Profi Pil woda utleniona w kremie 3% 60ml
- Woda utleniona w kremie 3% od marki Kallos jest przeznaczona jako utleniacz do henny do brwi. Profi Pil posiada kremową konsystencję, która nie obciąża włosków oraz ich nie przesusza. Niezwykle wydajna.
Zamów telefonicznie tel. 661 231 473 pn-sob (8:00 do 18:00) dzwoniąc podaj nazw kod EAN produktu, który znajdziesz w zakładce pod produktem "Szczegółowe dane"
Woda utleniona w kremie 3% od marki Kallos jest przeznaczona jako utleniacz do henny do brwi. Profi Pil posiada kremową konsystencję, która nie obciąża włosków oraz ich nie przesusza. Niezwykle wydajna.
AQUA, HYDROGEN PEROXIDE, CETEARYL ALCOHOL, CETEARETH-20, PARAFFINUM LIQUIDUM, LAURETH-3, HEXYLDECANOL, HEXYLDECYL LAURATE, PARFUM, ETIDRONIC ACID, SIMETHICONE, TETRASODIUM EDTA, OXYQUINOLINE SULFATE, BENZYL ALCOHOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE
1. W przypadku wystąpienia wysypki, obrzęków i swędzenia należy natychmiast przerwać stosowanie produktu i skonsultować się z lekarzem.
2. Unikaj stosowania na obszary skóry, gdzie znajdują rany lub uszkodzenia.
3. Po użyciu zawsze zamknij opakowanie.
4. Przechowuj produkt w miejscu niedostępnym dla dzieci.
5. W przypadku kontaktu z oczami, natychmiast przemyj je wodą.
6. Produkt przechowywać z dala od ognia i źródeł ciepła.