Prebiotyczny tonik do twarzy z witaminą C 300ml
- Prebiotyczny tonik do twarzy z witaminą C do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, szczególnie tej, która wymaga wygładzenia i rozświetlenia. Nawilża i odbudowuje mikrobiom skóry, przygotowując ją do dalszych etapów pielęgnacji. Poprawia elastyczn
Zamów telefonicznie tel. 661 231 473 pn-sob (8:00 do 18:00) dzwoniąc podaj nazw kod EAN produktu, który znajdziesz w zakładce pod produktem "Szczegółowe dane"
Prebiotyczny tonik do twarzy z witaminą C do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, szczególnie tej, która wymaga wygładzenia i rozświetlenia. Nawilża i odbudowuje mikrobiom skóry, przygotowując ją do dalszych etapów pielęgnacji. Poprawia elastyczność skóry i ujednolica koloryt, pozostawiając ją pełną blasku.
Główne składniki:
- Witamina C chroni skórę przed oznakami starzenia, poprawia elastyczność i jędrność.
- Inulina, naturalny prebiotyk, wspomaga zdrową mikroflorę skóry, zapewniając głębokie nawilżenie i ochronę przed wysuszeniem.
- Ksylitol, pantenol i alantoina łagodzą podrażnienia, zapobiegają utracie wody z naskórka i poprawiają elastyczność warstwy rogowej.
Kosmetyk wegański
Sposób użycia:
Nanieś tonik na wacik i delikatnie przetrzyj skórę twarzy, szyi i dekoltu. Możesz również użyć toniku bezpośrednio na skórze, omijając okolice oczu.
Aqua, Glycerin, Polysorbate 20, Panthenol, Inulin, Ascorbyl Glucoside, Ascorbic Acid, Xylitol, Allantoin, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Parfum, Benzyl Salicylate, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene.