JESSUP Cloud Dancer Makeup Brushes zestaw upominkowy do makijażu 17szt.
Zamów telefonicznie tel. 661 231 473 pn-sob (8:00 do 18:00) dzwoniąc podaj nazw kod EAN produktu, który znajdziesz w zakładce pod produktem "Szczegółowe dane"
Dopełnij swój codzienny look z pomocą zestawu 14 niezbędnych pędzli do twarzy i oczu! Pędzle Jessup wykonane z ekskluzywnych włókien zapewniają doskonałe nakładanie i mieszanie różnych formuł, aby maksymalnie wykorzystać produkty do makijażu. W zestawie znajdziesz także gąbkę do makijażu, matę do czyszczenia pędzli i ręczniczek.
Niezależnie od tego, czy poszukujesz idealnego zestawu startowego, czy chcesz uzupełnić swoją kolekcję pędzli, ten zestaw będzie idealny dla każdej miłośniczki piękna!
Składniki
+
włosie syntetyczne, poliuretan, silikon
Pamiętaj, że lista składników może się różnić w zależności od serii produktu.
Najbardziej aktualną listę znajdziesz na opakowaniu produktu.
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Ohio sp. z o.o.Więcej
ProducentOhio sp. z o.o.Adres:
ul. Józefa Piusa Dziekońskiego 3Kod pocztowy: 00-728Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: contact@worldohio.com
Podmiot odpowiedzialnyOhio sp. z o.o. (JESSUP)Adres:
ul. Józefa Piusa Dziekońskiego 3Kod pocztowy: 00-728Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: contact@worldohio.com
Kod producenta
6971093063330
kod EAN
6971093063330
Linia
Cloud Dancer Makeup Brushes Collection
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię