Darmowa dostawa od 199,00 zł
Super Girl zestaw lakier do paznokci 4ml 3szt + zestaw ozdób do paznokci 1szt + pilnik 1szt + patyczek do paznokci 1szt
Nowość

Super Girl zestaw lakier do paznokci 4ml 3szt + zestaw ozdób do paznokci 1szt + pilnik 1szt + patyczek do paznokci 1szt

  • Kolorowy zestaw Super Girl do stylizacji paznokci dla dzieci od marki Martinelia, stworzony z myślą o zabawie i pierwszych eksperymentach z manicure. To idealny komplet, aby poczuć się jak prawdziwa stylistka paznokci.W skład zestawu wchodzą:• 3 kolorowe

25,99 zł

brutto / 1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena katalogowa:
Możesz kupić za pkt.
z
Produkt na magazynie
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Produkt na magazynie
Wysyłka
30 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz pkt.

Zamów telefonicznie tel. 661 231 473 pn-sob (8:00 do 18:00) dzwoniąc podaj nazw kod EAN produktu, który znajdziesz w zakładce pod produktem "Szczegółowe dane"

Kolorowy zestaw Super Girl do stylizacji paznokci dla dzieci od marki Martinelia, stworzony z myślą o zabawie i pierwszych eksperymentach z manicure. To idealny komplet, aby poczuć się jak prawdziwa stylistka paznokci.

W skład zestawu wchodzą:
• 3 kolorowe lakiery do paznokci w intensywnych, dziewczęcych barwach (róż, zielony i fioletowy),
• koło z ozdobami do paznokci – w różnych kształtach i kolorach, które dodają blasku każdej stylizacji,
• pilniczek w fioletowym kolorze z uroczymi wzorami.

Zestaw zachęca do kreatywnej zabawy, rozwija wyobraźnię i pozwala tworzyć własne, niepowtarzalne stylizacje paznokci. To świetny pomysł na prezent dla każdej małej miłośniczki piękna i koloru.

Składniki
+

Lakier do paznokci: AQUA (WATER). STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER. POLYACRYLIC ACID. PROPYLENE GLYCOL. SILICA. PHENOXYETHANOL. PARFUM (FRAGRANCE). D-LIMONENE. LINALOOL. CITRONELLOL. D&C RED NO. 6 (CI 15850). 

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Aquarius Cosmetic S.L.U.Więcej
Adres: C/ Picapedrers 3Kod pocztowy: 8508Miasto: Les Masies de Voltregà (Barcelona)Kraj: HiszpaniaNumer telefonu: 34938861366Adres email: info@aqc.es
Symbol
primavera-8436609390303
Kod producenta
8436609390303
kod EAN
8436609390303
Linia
Super Girl
Bezpieczeństwo - rodzaj ostrzeżenia
Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę.
Produkt przechowywać z dala od ognia i źródeł ciepła.
Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Unikać kontaktu z oczami.
W razie wystąpienia podrażnień, zaczerwienienia lub innych niepożądanych reakcji – przerwać stosowanie i skonsultować się z dermatologiem.
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.8 / 5.0 170 opinii
pixel