Darmowa dostawa od 249,00 zł
Makeup Blender gąbka do makijażu Pink
Nowość

Makeup Blender gąbka do makijażu Pink

  • Różowa gąbka do makijażu to niezbędne narzędzie w każdej kosmetyczce. Jej delikatna, miękka powierzchnia pozwala z łatwością i równomiernie aplikować podkład, korektor czy róż na skórę. Doskonale sprawdza się przy nakładaniu makijażu, zapewniając naturaln

15,99 zł

brutto / 1szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena katalogowa:
Możesz kupić za pkt.
z
Produkt na magazynie
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Produkt na magazynie
Wysyłka
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz pkt.

Zamów telefonicznie tel. 661 231 473 pn-sob (8:00 do 18:00) dzwoniąc podaj kod EAN produktu, który znajdziesz w zakładce pod produktem "Szczegółowe dane"

Różowa gąbka do makijażu to niezbędne narzędzie w każdej kosmetyczce. Jej delikatna, miękka powierzchnia pozwala z łatwością i równomiernie aplikować podkład, korektor czy róż na skórę. Doskonale sprawdza się przy nakładaniu makijażu, zapewniając naturalny efekt i nieskazitelne wykończenie. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i wysokiej jakości materiałom gąbka jest wygodna w użyciu i łatwa do utrzymania w czystości. Różowy kolor dodaje subtelności i kobiecego uroku, sprawiając, że codzienny rytuał makijażu staje się jeszcze przyjemniejszy.

• Szybka i łatwa aplikacja podkładu, pudru, różu i bronzera.
• Idealna do mokrego konturowania i naturalnego wykończenia.
• Zmniejsza zużycie produktów do makijażu.
• Umożliwia precyzyjną aplikację w trudno dostępnych miejscach.

Jak używać?
1. Namocz gąbkę w wodzie i wyciśnij nadmiar.
2. Nałóż kosmetyk na dłoń lub twarz, a następnie wklep go gąbką, używając ruchów stemplujących.
3. Rozprowadź równomiernie, blendując wszystkie granice.
4. Po użyciu umyj gąbkę i pozostaw do wyschnięcia.

Składniki
+

Latex-free Hydrophilic Polyurethane

Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Phenicoptere sp. z o. o. (Glov)Więcej
Adres: ul. Chocimska 14A/101Kod pocztowy: 00-791Miasto: WarszawaKraj: PolskaNumer telefonu: 48574566966Adres email: contact@phenicoptere.com
Symbol
primavera-5907440746251
Kod producenta
5907440746251
Do obróbki
true
kod EAN
5907440746251
Linia
Picture-perfect Makeup
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.8 / 5.0 172 opinii
pixel