Cuba Black zestaw woda toaletowa spray 100ml + woda toaletowa spray 35ml + żel pod prysznic 200ml + woda po goleniu spray 100ml
Zamów telefonicznie tel. 661 231 473 pn-sob (8:00 do 18:00) dzwoniąc podaj nazw kod EAN produktu, który znajdziesz w zakładce pod produktem "Szczegółowe dane"
Zestaw męskich kosmetyków z linii Cuba Black Men od cenionej marki Cuba Original. Zawiera: wodę toaletową w 2 pojemnościach (100ml i 35ml), żel pod prysznic 200ml i wodę po goleniu 100ml.
Esencja Cuba Black Men to aromatyczny i wyrafinowany zapach dla mężczyzn. Uwodzicielski i zmysłowy o intensywnym aromacie drewna. Połączenie mocnych nut zapachowych przypraw z owocami, to niezwykła mieszanka zamknięta w oryginalnym opakowaniu.
Nuty zapachowe:
- Nuta bazy: kminek, irys, lawenda, szałwia muszkatołowa, bazylia, anyż, bergamotka, cytryna
- Nuta bazy: drzewo sandałowe, jagody jałowca, paczula, wetyweria, cedr, kardamon
- Nuta bazy: skóra, fasolka tonka, ambra, piżmo, mech dębowy
1. W przypadku wystąpienia wysypki, obrzęków i swędzenia należy natychmiast przerwać stosowanie produktu i skonsultować się z lekarzem.
2. Unikaj stosowania na obszary skóry, gdzie znajdują rany lub uszkodzenia.
3. Po użyciu zawsze zamknij opakowanie.
4. Przechowuj produkt w miejscu niedostępnym dla dzieci.
5. W przypadku kontaktu z oczami, natychmiast przemyj je wodą.
6. Produkt przechowywać z dala od ognia i źródeł ciepła.